C'mon All Whites!

2010.06.04. 20:44 wally's

Még pár perc és elkezdődik a mérkőzés Mariborban. Addig is hangoljunk a himnusszal.

God Defend New Zealand

Az 5. percben szabadrúgást kaptak a szlovének elég jó helyről.
Novakovics bevágta. 1:0. Szorongatnak minket már az elején, de nem kell besz@rni.

UPDATE#1: A 19. percben már a második szögletet rúgtuk, de nem sikerült jól, kifejelték, gyorsan előre és Rory Fallon egyenlített. 1:1

UPDATE#2: Reid kapott egy sárgát a 29. percben. A hullámosok meg egy újabb szabadot, mi meg ismét egy gólt. 2-1 Óvatosan, még a végén hőst csinálunk Novakovicsból.

UPDATE#3:A játék most a mi oldalunkon folyt, egy kicsit meg is zavarodtunk. Reid majdnem kapott egy sárgát. Mi meg egy potyát, Paston kiejtette a labdát a kezéből és Kirm nem hibázott. Mindez két perccel a félidő vége előtt. 3:1

1 perc hosszabbítás után lefújta a bíró az első félidőt.

Tökéletes edzőpartnerekkel játszunk, még időben felhívják a figyelmünket pár nagyon fontos dologra. Erre még visszatérünk.

Pihenő és jövünk.

UPDATE#4: A másoduk félidő eddig nem hozott gólt, Clapham fel, Wood le. Szlovénoknál is volt csere, Novakovics helyett Pecsnik érkezett. Fallon sokat dumál, gól nincs.

UPDATE#5:78. perc már 5 csere a szlovénoknál.
Új Zéland nem cserél.

Küzdünk, küzdünk, eredmény nem változott.

UPDATE#Last A második félidő sem izgalmas, sem jó nem volt.

4 perc hosszabbítás után véget ért a mérkőzés, röviden összegezve a következőket mondhatjuk el.
Fizikai felkészültségünk megfelelő, technikailag viszont javulnunk kell. Rögzített helyzeteket gyakorolni meg a lapos passzokat és helyezkedni, meg...

Köszönjük szlovének, hogy megmutattátok, mi a gyenge pontunk! Ja és látták az ellenfeleitek is.